Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Pique 29 2

€ 2.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Als snelle en flowy trails je roepen, smeekt de Pique 29 om mee te gaan. Deze crosscountryfiets klimt en daalt met vertrouwenwekkende stabiliteit en snelheid.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Duurzaam:

Het sterke ALUXX SL aluminium frame is robuust en betrouwbaar voor je meest epische avonturen.

Capabel:

29-inch wielen rollen gemakkelijk over obstakels, terwijl 100 mm Maestro-ophanging - afgestemd op vrouwen, door vrouwen - helpt om ruiger terrein op te vangen.

Stabiel:

Een geïntegreerde dropper zadelpen en ruimte voor maximaal 2,4-inch banden zorgen ervoor dat je vol vertrouwen op technischer terrein kunt rijden.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Purple Ash / Black
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum, 100mm Maestro Suspension
  • Voorvork
    RockShox Recon RL Silver, 100mm, Boost 15x110, tapered, 44mm offset, custom tuned for Liv
  • Demper
    Fox Float DPS Performance 165/45, custom tuned for Liv
  • Stuur
    Giant Contact XC, flat, 760x35mm
  • Grips
    Liv Supera, single lock ring
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XC, 35mm XS:50mm, S:50mm, M:60mm, L:70mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, remote XS: 75mm travel / 30.9 x 295mm S: 100mm travel / 30.9 x 345mm M: 100mm travel / 30.9 x 345mm L: 100mm travel / 30.9 x 345mm
  • Zadel
    Fi'zi:k Vento Argo R5
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore M6100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M6100
  • Remmen
    Shimano MT410, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano MT-401
  • Cassette
    Shimano Deore M6100, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Praxis Cadet Boost, 30t XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:175mm
  • Bottom Bracket
    Praxis, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29, tubeless ready, sleeve-joint, 25mm inner width
  • Naven
    [F] Shimano 15x110, sealed bearing [R] Shimano 12x148, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Recon Race, 29x2.35, foldable, TLR, EXO, tubeless [R] Maxxis Recon Race, 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, max tire size 2.25", max chainring size 32t
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,44061644517,548219
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71003,91104,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)92,93,692,93,692,93,692,93,6
HWielbasis (mm) (inch)110043,3111543,9113144,5114745,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)57822,85832358723,159723,5
LReach (mm) (inch)39915,741316,342716,843917,3
MStand Over Height (mm) (inch)69427,370327,772428,575529,7
NStuur breedte (mm) (inch)72028,372028,374029,174029,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502502602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Forged Composite Technologie
ALUXX SL Aluminum Technologie
Maestro Suspension Technologie
OverDrive
PowerCore

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.